Jdi na obsah Jdi na menu
 

Učíme se prezentovat

V předešlých letech se děti v Albertíku samy podílely na jeho činnosti a to přípravou a prezentací vlastních doma připravených projektů. Doposud jsme se zaměřili pouze na obsahovou část prezentace (vybrat téma a povídat o něm). Protože tohle jsme už zvládli na jedničku, děti si samy umí připravit materiál a zvládnou ho odprezentovat ostaním dětem, posuneme se letos o krok dál. A to na prezentační a komunikační dovednosti a řečový rozvoj. V závěru školního roku budou mít pak děti možnost své dovednosti vyzkoušet v praxi před cizími diváky. Na této stránce můžete průběžně sledovat, jak se nám náš cíl daří.V sobotu 16.11.2019 vám zde představíme naše první prezentační pokusy.
 

Témata pro dětské projekty jsou v tomto školním roce libovolná - u mladších dětí to může být povídání o zajímavém zvířeti, věci, hračce... u starších děti mohou projekty navazovat na naše učení (vesmír, dějiny, věda a technika apod.)

V sobotu 16.11.2019 nás čeká první prezentační úkol - naučíme se druhým představit svůj projekt (jaké téma jsem si vybral, proč jsem si ho vybral)